Powrót na Stronę Główną GLS

Kariera i szkolenia w GLS

Poznaj kulisy działania profesjonalnej firmy kurierskiej: zgłoś się na praktyki studenckie lub staż absolwencki w GLS Poland, podczas którego będziesz miał okazję uczestniczenia w odpowiednich dla danego obszaru szkoleniach.

Więcej o programach stażowych

GLS zachęca studentów i absolwentów, aby stali się częścią rozwijającej się branży i zostali specjalistami jutra. Rozpocznij swoją karierę w logistyce od zdobycia doświadczenia w pracy dla międzynarodowej firmy – jednego z największych dostawców usług kurierskich w Polsce i w Europie.

Logistyka paczek to znacznie więcej niż tylko transport. To złożony system, który łączy ze sobą biznes i ludzi. Podczas szkolenia poznasz procesy warunkujące dostawę paczek i przygotujesz się do wykonywania ciekawej pracy w dynamicznym środowisku.

Fakty

  • Czas trwania: ok. 3 miesiące
  • Data rozpoczęcia: do uzgodnienia
  • Lokalizacja: ustalana indywidualnie
Aplikuj

Idealny kandydat

  • jest studentem lub absolwentem
  • specjalizuje się w transporcie i logistyce
  • lubi pracę zespołową
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia
  • chce się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia

Więcej o pracy w GLS

Jako nieustannie rozwijająca się firma, GLS stara się pozyskać pracowników o najlepszych kwalifikacjach. To właśnie oni, wraz z partnerami transportowymi, aktywnie przyczyniają się do tworzenia i rozwoju wysokiej jakości usług kurierskich.

Oferty pracy w GLS Poland są zróżnicowane – począwszy od stanowisk administracyjnych po kierownicze. Ambitni pracownicy naszej firmy mają możliwość skorzystania ze szkoleń wzmacniających pożądane umiejętności, które w przyszłości pozwolą im rozwijać się zawodowo.

GLS jest pracodawcą równych szans, co oznacza to, że każdy, kto zgłasza swoją aplikację lub już pracuje w firmie będzie traktowany na równi z innymi. Weryfikacja kandydatów w związku z ofertami pracy GLS opiera się zawsze na ocenie ich kwalifikacji w kontekście danego wakatu. Umieszczenie w aplikacji wszystkich niezbędnych informacji wymaganych w ogłoszeniu sprawi, że zgłoszenie zostanie rozpatrzone możliwie szybko.

Szczegółowych informacje na temat ofert pracy dla kurierów, udzielają nasi partnerzy transportowi.

Sprawdź jak wygląda proces rekrutacyjny

Proces rekrutacji